hydrocyklony,kruszarki,pompy (chemiczne,odwadniające,szlamowe,zatapialne,zanurzeniowa) - Weir Minerals

O firmie

Wiedza specjalistyczna tam, gdzie się liczy...

W Weir Minerals dostarczamy doskonałe, odporne na zużycie produkty inżynierskie z niezrównanym serwisem i wsparciem, które zwiększa produktywność i zmniejsza koszty eksploatacji.

Angażujemy się i inwestujemy w umiejętności, rozwój, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, aby inspirować innowacje. Nasza reputacja w dziedzinie doskonałości inżynierskiej jest ciągle podnoszona.

Dzięki szerokiej gamie zaufanych marek pomagamy naszym klientom rozwiązać ich kluczowe problemy - długowieczność, wydajność i efektywność. Wyższość konstrukcji hydraulicznej i materiałów odpornych na korozję stanowi podstawę wytrzymałości urządzeń do przetwarzania zawiesiny, rozdrabniania i minerałów Weir Minerals.

Nasza wszechstronna oferta obejmuje rozwiązania dla każdej aplikacji -  pompy (np. chemiczne, odwadniające, szlamowe, zatapialne).

W swojej ofercie posiadamy także produkty marki TRIO® – światowej jakości kruszarki, przesiewacze, płuczki, pompy i przenośniki dla przemysłu kruszyw, górnictwa, recyklingu i przeróbki minerałów. Zapewniamy naszym klientom najbardziej odporne, wytrzymałe i pewne w działaniu urządzenia do najbardziej wymagających zastosowań. Produkty TRIO® dobrze odpowiadają na indywidualne potrzeby – od pojedynczych maszyn do instalacji stacjonarnych i mobilnych, łącznie z projektami realizowanymi „pod klucz”.

Weir Minerals proponuje także kruszarki walcowe o dużej sile nacisku (HPGR). Wysokiej jakości urządzenia HPGR służą do wstępnej obróbki materiału – od grubej frakcji do mielenia ostatecznego. Wykorzystując nasze doświadczenie, pomagamy klientom osiągnąć niższe koszty eksploatacji i uzyskać poprawę wydajności instalacji przemysłu wydobywczego i przetwórczego minerałów.

Weir Minerals – WARMAN

pompy odwadniające

Copyright©. All rights reserved.