Z życia firmy - Weir Minerals

Z życia firmy

Aktualności

Z życia firmy

Pompa Warman® MCR® gwarantuje dwukrotnie większą żywotność i pozwala zaoszczędzić kopalni złota Agnico Eagle Laronde 70.000 USD rocznie. Nowoczesna konstrukcja i doskonałe materiały eksploatacyjne zmniejszają o połowę roczne koszty pracy pompy w zastosowaniach o wysokiej ścieralności, skracając ogólny czas konserwacji o 40%.

Weir Minerals i Andritz podpisały umowę podczas targów MINExpo 2021, rozszerzając swoje zaangażowanie i strategiczną współpracę na dostawę sprzętu do przetwarzania odpadów przeróbczych w przemyśle wydobywczym. Podstawy tej umowy zostały zbudowane na wspólnym zrozumieniu i wizji, aby umożliwić zrównoważone i wydajne dostarczanie zasobów naturalnych niezbędnych do stworzenia lepszej przyszłości świata.

Firma Weir Minerals zacieśniła swoją współpracę z Tronox Holding - jednym z wiodących producentów produktów z tytanu w Australii. Podpisana umowa przenosi obowiązek utrzymania, zarządzania aktywami i optymalizacji kluczowych urządzeń kopalni na naszą firmę. 

Nowe opatentowane osłony dławika sprawiają, że konserwacja pompy jest bezpieczniejsza i można je zamontować bez demontażu pompy.

Weir Minerals z dumą informuje o nowych teleskopowych osłonach dławnicowych, które dodatkowo chronią operatorów dokonujących regulacji uszczelnienia dławika w gamie pomp szlamowych Warman®.

Wymienny wirnik i tuleja wlotowa Warman® WRT® zwiększają żywotność nawet o 50% i wykorzystują wydajną hydraulicznie konstrukcję o czterech łopatkach do zmniejszenia kosztów eksploatacyjnych

Nasza zaawansowana technologia materiałowa jest głównym elementem filozofii rozwiązań zintegrowanych Weir Minerals, czyli dostarczania urządzeń najwyższej jakości, które mają dłuższą żywotność i pozwalają zmniejszyć koszty ponoszone przez naszych klientów.

Utrzymanie wydajności przesiewania na hydrocyklonie w zamkniętych układach mielenia może stanowić wyzwanie. Mark Schmidt, Menedżer Produktu firmy Weir Minerals Canada, podzielił się z nami swoimi radami dotyczącymi rozwiązywania najczęściej spotykanych problemów.

Praca pompy z częściami zamiennymi replikatora jest jak praca bez środków ochrony osobistej. Wszystko jest w porządku, jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, narażasz się jednak na ogromne dodatkowe ryzyko. W Weir Minerals bezpieczeństwo jest zawsze naszym najwyższym priorytetem. Ryzyko jest nieodłącznie związane z przemysłem wydobywczym, w którym ciężkie maszyny są wykorzystywane do granic możliwości. W Weir Minerals staramy się eliminować potencjalne ryzyko na każdym etapie użytkowania naszego sprzętu. 

Przesiewacze to w głównej mierze sita, które umożliwiają separację wg wielkości cząstek. Jest to kluczowy element maszyny, który chroni kruszarki przed nieprawidłowym zasilaniem i przetwarza rozładowanie kruszarki przed zasileniem kolejnej fazy obwodu. Podobnie jak większość wysoce zaprojektowanych urządzeń - wybór produktu jest kluczem do zapewnienia optymalnej wydajności przesiewaczy. Ważne jest, aby wybrać urządzenie, które nie tylko spełnia aktualne wymagania, ale będzie także pracowało przez długi okres.

Kompleksowa instalacja do odmulania piasku zbudowana z najlepszych w swojej klasie urządzeń Weir Minerals charakteryzuje się ponadprzeciętną odpornością na zużycie i wysoką wydajnością odzysku piasku przemysłowego.

Podkategorie

pompy odwadniające

Copyright©. All rights reserved.