Centrum serwisowe - Weir Minerals

Centrum serwisowe

Centrum Serwisowe Weir Minerals Poland

Weir Minerals Poland to także profesjonalny serwis. Nasze doświadczenie oraz wiedza gwarantuje Państwu bezpieczeństwo na każdym etapie realizacji inwestycji. Naszej współpracy nie kończymy się na dostawie urządzenia. 

Nasze zaangażowanie, jakość naszych wyrobów i doskonała strategia serwisowa są powodem, dla którego najwięksi światowi operatorzy wciąż wybierają nasze urządzenia.

Standardy obowiązujące w Weir Minerals wymagają od nas znajomości rynku części i serwisu. To kluczowa zasada, która przy utrzymaniu optymalnej wydajności, pozwala na zminimalizowanie długoterminowych kosztów eksploatacji.

Firma Weir Minerals Europe, działając w regionie od 1981 roku, zanotowała znaczny wzrost liczby klientów i konsekwentnie inwestuje we wzmocnienie potencjału serwisowego. Dowodem tego jest nowe Centrum Serwisowe w Lesznie o powierzchni 1500m2.

Nasz system opieki serwisowej pozwala oferować wysokiej jakości usługi, Gwarantujemy optymalną wydajność naszego sprzętu, minimalizując ryzyko awarii.

Zapewniamy szeroki zakres usług, począwszy od obsługi technicznej, produkcji, aż po zawieranie długoterminowych umów serwisowych.

 

 

 

 

Serwis Weir Minerals

Kontakt

Centrum serwisowe

Serwis pomp 24h

pompy odwadniające

Copyright©. All rights reserved.