Weir Group® dokonało zakupu Delta Industrial Valves Inc. - Weir Minerals

Weir Minerals Poland

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań przetwórczych dla naszych klientów w sektorach przemysłu górniczego i mineralnego, przeróbki piasku i żwiru, energetyki węglowej i przemysłu ogólnego.

Serwis tel. +48 65 619 32 93

Weir Minerals Poland to także profesjonalny serwis. Nasze doświadczenie oraz wiedza gwarantuje...

Czytaj więcej...

Przemysł ogólny

W każdym procesie produkcji mamy do czynienia z mułem lub szlamem, których obecność wymaga...

Czytaj więcej...

Energetyka

W sektorze energetycznym rozwiązania Weir Minerals znajdują powszechne zastosowanie w...

Czytaj więcej...

Piasek i żwir

W miejscach, gdzie powstają drogi, budynki i infrastruktura, zazwyczaj potrzebne są znaczne ilości piasku...

Czytaj więcej...

Górnictwo i minerały

Nasze produkty są uznawane za wiodące na świecie w obróbce szlamu – zarówno jeśli chodzi o...

Czytaj więcej...

pompa-zanurzeniowa

Newsletter

Miło nam poinformować, że Weir Group dokonało zakupu Delta Industrial Valves Inc. wiodącego producenta w USA zasuw dla górnictwa, piasków roponośnych i innych rynków przemysłowych.

Założona w 1987 roku Delta produkuje szereg klasy ASME 150, 300 i 600 zasuw dla górnictwa, piasków roponośnych i innych rynków przemysłowych w Ameryce Północnej. Przejęcie umacnia obecność Weir Minerals na rynkach górnictwa i piasków roponośnych poprzez rozszerzenie portfolio produktów, w szczególności zaworów stosowanych w transporcie zawiesiny.

"Weir jest światowym liderem w produkcji rozwiązań technologicznych w górnictwie. Pozyskanie Delta Industrial Valves Inc. umacnia naszą kompleksową ofertę dla klientów", powiedział Keith Cochrane, Dyrektor Wykonawczy Grupy Weir.

"Silna marka i reputacja Delty, wraz z globalnymi możliwościami Weira sprawia, że będziemy mogli zaoferować naszym klientom nowe rozwiązania w celu zwiększenia wydajności w okresie, gdy przemysł koncentruje się na redukcji kosztów i wzroście produktywności."

Mark Johnson, wiceprezes Delta: "Cieszymy się, że Delta, jedna z wiodących na świecie firm inżynierskich, dołączy do nas. Delta Industrial Valves Inc. skorzysta z obecności Weira w ponad 70 krajach, dostarczając zawory do klientów na całym świecie."

 

 

pompy odwadniające

Copyright©. All rights reserved.