Jej Królewska Mość Królowa Elżbieta II poznaje produkty Weir Minerals® - Weir Minerals

Weir Minerals Poland

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań przetwórczych dla naszych klientów w sektorach przemysłu górniczego i mineralnego, przeróbki piasku i żwiru, energetyki węglowej i przemysłu ogólnego.

Serwis tel. +48 65 619 32 93

Weir Minerals Poland to także profesjonalny serwis. Nasze doświadczenie oraz wiedza gwarantuje...

Czytaj więcej...

Przemysł ogólny

W każdym procesie produkcji mamy do czynienia z mułem lub szlamem, których obecność wymaga...

Czytaj więcej...

Energetyka

W sektorze energetycznym rozwiązania Weir Minerals znajdują powszechne zastosowanie w...

Czytaj więcej...

Piasek i żwir

W miejscach, gdzie powstają drogi, budynki i infrastruktura, zazwyczaj potrzebne są znaczne ilości piasku...

Czytaj więcej...

Górnictwo i minerały

Nasze produkty są uznawane za wiodące na świecie w obróbce szlamu – zarówno jeśli chodzi o...

Czytaj więcej...

pompa-zanurzeniowa

Newsletter

Jej Królewska Mość Królowa Elżbieta II spotkała się z przewodniczącym Charlesem Berry i dyrektorem wykonawczym Weir Group Keithem Cochrane w Glasgow na Uniwersytecie Strathclyde.

Podczas wizyty w Centrum Badań Weir na Uniwersytecie Technologii i Centrum Innowacji w Strathclyde Glasgow w Szkocji Królowa zobaczyła makietę światowej sławy pompy szlamowej Warman®

Pompy szlamowe Warman® są produkowane na całym świecie od 1938 roku. Weir Minerals jest obecnie światowym liderem na rynku pomp szlamowych wykorzystywanych do przetwarzania minerałów.

Współpraca z Uniwersytetem Strathclyde jest częścią działalności Weir Group. Polega na wdrażaniu innowacji w swoich produktach przy współpracy naszych inżynierów z naukowcami wiodących instytucji technologicznych.

Weir Group współpracuje także z Imperial College London, University of Sydney University of Queensland i Royal Melbourne Institute of Technology.

Królowa zobaczyła także makietę zakładu przetwórstwa minerałów, produkty do rozdrabniania, kruszenia i przesiewania marki TRIO®. Zapoznała się z globalnymi działaniami Weir Group, które obejmują ponad siedemdziesiąt krajów oraz ponad 200 centrów produkcyjnych i usługowych.

Wizyta Królowej Elżbiety

pompy odwadniające

Copyright©. All rights reserved.