Weir Minerals Poland i Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie podpisały porozumienie o współpracy - Weir Minerals

Weir Minerals Poland

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań przetwórczych dla naszych klientów w sektorach przemysłu górniczego i mineralnego, przeróbki piasku i żwiru, energetyki węglowej i przemysłu ogólnego.

Serwis tel. +48 65 619 32 93

Weir Minerals Poland to także profesjonalny serwis. Nasze doświadczenie oraz wiedza gwarantuje...

Czytaj więcej...

Przemysł ogólny

W każdym procesie produkcji mamy do czynienia z mułem lub szlamem, których obecność wymaga...

Czytaj więcej...

Energetyka

W sektorze energetycznym rozwiązania Weir Minerals znajdują powszechne zastosowanie w...

Czytaj więcej...

Piasek i żwir

W miejscach, gdzie powstają drogi, budynki i infrastruktura, zazwyczaj potrzebne są znaczne ilości piasku...

Czytaj więcej...

Górnictwo i minerały

Nasze produkty są uznawane za wiodące na świecie w obróbce szlamu – zarówno jeśli chodzi o...

Czytaj więcej...

pompa-zanurzeniowa

Newsletter

Weir Minerals Poland i Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie w dniu 18 marca 2022 roku, podpisały dwustronne porozumienie o współpracy. Firma Weir Minerals Poland jako wiodący w świecie producent urządzeń stosowanych w przemyśle przeróbki minerałów, produkcji kruszyw, energetycznym i chemicznym nawiązała współpracę z partnerem naukowym w celu wymiany podglądów, doświadczeń oraz wspólnych prac badawczych. Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica jest uznanym w międzynarodowym środowisku naukowym uniwersytetem, prowadzącym działalność badawczą i edukacyjną w zakresie nauk technicznych. Prowadzi badania naukowe, na wysokim poziomie, w różnych dziedzinach i dyscyplinach naukowych zapewnia wysoki poziom kształcenia i rozwoju kadry, który stanowi jeden z fundamentalnych elementów funkcjonowania i pozycji uczelni.

Obie strony ustaliły, że wzajemna współpraca będzie się opierała na wspólnych pracach badawczo-rozwojowych, rozwijaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, organizacji praktyk dla studentów w ramach wspólnie realizowanych projektów.

Dzięki nowemu partnerstwu współpraca obu stron będzie obejmowała także organizację wspólnych spotkań informacyjnych, seminariów i warsztatów oraz działania mające na celu rozwój nauki i technologii z uwzględnieniem jej aspektów praktycznych i wdrożeniowych, w tym również organizację konferencji.

 agh1

agh2

 

pompy odwadniające

Copyright©. All rights reserved.