Optymalizacja wydajności pomp Warman® - smarownice Accumin™ - Weir Minerals

Weir Minerals Poland

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań przetwórczych dla naszych klientów w sektorach przemysłu górniczego i mineralnego, przeróbki piasku i żwiru, energetyki węglowej i przemysłu ogólnego.

Trio® w zasięgu ręki!

Magazyn kruszarek, przesiewaczy i płuczek Trio® w Lesznie. Weir Minerals Europe ma przyjemność...

Czytaj więcej...

Serwis tel. +48 65 619 32 93

Weir Minerals Poland to także profesjonalny serwis. Nasze doświadczenie oraz wiedza gwarantuje...

Czytaj więcej...

Przemysł ogólny

W każdym procesie produkcji mamy do czynienia z mułem lub szlamem, których obecność wymaga...

Czytaj więcej...

Energetyka

W sektorze energetycznym rozwiązania Weir Minerals znajdują powszechne zastosowanie w...

Czytaj więcej...

Piasek i żwir

W miejscach, gdzie powstają drogi, budynki i infrastruktura, zazwyczaj potrzebne są znaczne ilości piasku...

Czytaj więcej...

Górnictwo i minerały

Nasze produkty są uznawane za wiodące na świecie w obróbce szlamu – zarówno jeśli chodzi o...

Czytaj więcej...

pompa-zanurzeniowa

Newsletter

Dogodnie Automatyczny system smarowania Accumin™ pomaga klientom w pełni wykorzystać ich zasoby, zapobiegając awariom łożysk i zmniejszając koszty ich eksploatacji. Z dumą ogłaszamy globalną premierę smarownic Accumin™, podążając za międzynarodowym popytem na najwyższej jakości smarowanie, które zapewnia optymalną wydajność urządzeń takich jak pompy szlamowe Warman®.

W ponad 100 instalacjach system smarowania Accumin™ okazał się skutecznym sposobem zapobiegania kosztownym awariom łożysk, zmniejszania przestojów serwisowych i promowania bezpieczeństwa poprzez zmniejszenie liczby ręcznych operacji w celu utrzymania wydajności sprzętu.

accumin

„W Weir Minerals produkujemy wiodące na rynku pompy szlamowe, ale nie zawsze możemy kontrolować, co się stanie po ich zainstalowaniu. Smarowanie jest niezbędnym elementem niezawodności pracy naszych urządzeń. Zainstalowanie systemu smarowania Accumin™ zapobiega nadmiernemu i niedostatecznemu smarowaniu, chroni sprzęt przed awarią łożysk i ogranicza czas konserwacji urządzeń”- mówi Michael Roinich, specjalista Accumin™, Weir Minerals.

„Kiedy oferujemy sprzęt Weir Minerals z zainstalowanym systemem smarowania Accumin™, zapewniamy naszym urządzeniom długą i produktywną żywotność”.

Produkowane w Niemczech smarownice Accumin™ są dostępne z aktywatorem gazowym 125 cm3, 120 cm3, 250 cm3 i 500 cm3 z napędem elektromechanicznym i można je rozmieścić w odległości do pięciu metrów od punktu smarowania, umożliwiając łatwy i wydajny dostęp. Smarownica napędzana elektromechanicznie dozuje stałe dozowanie smaru, niezależnie od temperatury otoczenia. System zapewnia ciśnienie robocze 6 barów i można go łatwo monitorować za pomocą wyświetlacza LCD, migającego systemu ostrzegawczego LED i przezroczystego wkładu smarowego.

„Zaprojektowane, aby sprostać trudnym wymaganiom przemysłu wydobywczego, smarownice jednopunktowe Accumin™ ustanawiają światowy standard smarowania pomp Warman® oraz innych kluczowych urządzeń górniczych dostarczanych przez Weir Minerals. Cieszymy się, że możemy podzielić się naszym wiodącym na rynku systemem najlepszych praktyk w kopalniach na całym świecie, które wykorzystują nowe technologie w celu usprawnienia swojej działalności”- mówi Roinich.

Przejście na smarownice Accumin™ pomogło australijskiej kopalni rudy żelaza zaoszczędzić prawie 120 000 USD rocznie dzięki redukcji przestojów, przebudowie pomp i wymianie zespołów łożysk.

Smarownice Accumin™ są teraz dostępne na całym świecie w nowych pompach, poprzez kanały zaopatrzenia w części zamienne na rynku wtórnym Weir Minerals oraz przez naszą sieć centrów serwisowych.

pompy odwadniające

Copyright©. All rights reserved.