Niezniszczalne pompy: Pompa Warman® od 15 lat pracuje w Australii - Weir Minerals

Weir Minerals Poland

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań przetwórczych dla naszych klientów w sektorach przemysłu górniczego i mineralnego, przeróbki piasku i żwiru, energetyki węglowej i przemysłu ogólnego.

Serwis tel. +48 65 619 32 93

Weir Minerals Poland to także profesjonalny serwis. Nasze doświadczenie oraz wiedza gwarantuje...

Czytaj więcej...

Przemysł ogólny

W każdym procesie produkcji mamy do czynienia z mułem lub szlamem, których obecność wymaga...

Czytaj więcej...

Energetyka

W sektorze energetycznym rozwiązania Weir Minerals znajdują powszechne zastosowanie w...

Czytaj więcej...

Piasek i żwir

W miejscach, gdzie powstają drogi, budynki i infrastruktura, zazwyczaj potrzebne są znaczne ilości piasku...

Czytaj więcej...

Górnictwo i minerały

Nasze produkty są uznawane za wiodące na świecie w obróbce szlamu – zarówno jeśli chodzi o...

Czytaj więcej...

pompa-zanurzeniowa

Newsletter

Na zakończenie serii niezniszczalnych pomp Warman®, podczas której podróżujemy po całym świecie, aby opowiedzieć ich historie, udajemy się do odległej zachodniej Australii. 

Trudne warunki wymagają solidnych pomp, aby zmniejszyć czas przestojów. W fabryce Tronox - u producenta tytanu, pompa Warman® 28/24 UK-G wiernie służyła klientowi przez około 15 lat w aplikacji do pogłębiania.

Pogłębiarka jest główną jednostką wydobywczą zakładu, bez której instalacja nie byłaby w stanie pracować. W związku z tym niezawodność operacji pogłębiania ma kluczowe znaczenie dla sukcesu i produktywności zakładu.

picture

 

Dzięki długiej żywotności i zdolności do pracy z kamieniami o średnicy do pół metra, pompa Warman® 28/24 UK-G jest gotowa sprostać wyzwaniu, umożliwiając czerpakowi pracę przez sześć miesięcy przy minimalnym przestoju. Bardzo niewiele pomp może pracować pod wodą w tak trudnych warunkach przez tak długi okres, co sprawia, że ​​15-letnia niezawodna usługa jest świadectwem trwałości pompy Warman® 28/24 UK-G.

W 2004 roku pompa ta pojawiła się w serialu telewizyjnym "Mega Machines", który przeniósł widzów za kulisy do fascynującego świata wielkich maszyn, gdy zmodernizowano koparkę Tronox. Jest to także jedyna pompa w Zachodniej Australii, do której nasz zespół Weir Minerals musi dostać się łodzią!

Długa żywotność pompy, pomimo jej wysokiej odporności na ścieranie i uderzenia, została wsparta regularną konserwacją, w tym dostosowanymi zmianami materiału, niestandardowym projektem montażu łożysk UKG do zadań podwodnych oraz specjalistycznymi drzwiczkami pomp, aby umożliwić konserwację poliuretanu.

Łatwość konserwacji, minimalny czas przestoju, długotrwała żywotność i wydłużona żywotność pompy Warman® 28/24 UK-G są dowodem na długotrwałą wydajność pompy Warman®.

 

 

pompa Warman WGR2

pompy odwadniające

Copyright©. All rights reserved.