Proces przeniesienia produkcji zaworów Delta Industrial™ do zakładu w St. Louis właśnie dobiegł końca - Weir Minerals

Weir Minerals Poland

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań przetwórczych dla naszych klientów w sektorach przemysłu górniczego i mineralnego, przeróbki piasku i żwiru, energetyki węglowej i przemysłu ogólnego.

Serwis tel. +48 65 619 32 93

Weir Minerals Poland to także profesjonalny serwis. Nasze doświadczenie oraz wiedza gwarantuje...

Czytaj więcej...

Przemysł ogólny

W każdym procesie produkcji mamy do czynienia z mułem lub szlamem, których obecność wymaga...

Czytaj więcej...

Energetyka

W sektorze energetycznym rozwiązania Weir Minerals znajdują powszechne zastosowanie w...

Czytaj więcej...

Piasek i żwir

W miejscach, gdzie powstają drogi, budynki i infrastruktura, zazwyczaj potrzebne są znaczne ilości piasku...

Czytaj więcej...

Górnictwo i minerały

Nasze produkty są uznawane za wiodące na świecie w obróbce szlamu – zarówno jeśli chodzi o...

Czytaj więcej...

pompa-zanurzeniowa

Newsletter

Firma Weir Minerals informuje o przeniesieniu całego procesu produkcji zaworów Delta Industrial™ do najnowocześniejszego zakładu w St. Louis w stanie Missouri. Ta przeprowadzka przyniesie znaczne korzyści dla przedsiębiorców górniczych na całym świecie kupujących zawory Delta Industrial™.

Przed przeniesieniem zakład w St. Louis produkował wyłącznie pompy i zawory Lewis® i był liderem w branży kwasu siarkowego od ponad 126 lat. Strategiczna decyzja o przeniesieniu produkcji zaworów Delta Industrial™ miała na celu pomoc w przyspieszeniu wzrostu obydwu marek, zwiększenie produkcji i ułatwienie procesów, aby zapewnić najwyższy poziom produkcji wszystkich zaworów.

Dyrektor Zarządzający zakładu w St. Louis, Grant Ramsden powiedział: „Integracja dwóch dużych marek i kilku linii produkcyjnych to nie jest łatwe zadanie, a podczas przenosin nazbierało się zamówień, którymi teraz trzeba było się zająć. Nasz zespół pracował niestrudzenie, aby poradzić sobie z tymi wyzwaniami i dziś pragniemy z przyjemnością oznajmić, że nadrobiliśmy zaległości i posiadamy rygorystyczne procesy, które pozwolą nam terminowo realizować zamówienia klientów na całym świecie w sposób nierzutujący na jakość produktów.”

Według Granta Ramsdena w tym celu „Dokonaliśmy optymalizacji łańcucha dostaw, aby dostarczać klientowi to czego potrzebuje kiedy tego potrzebuje. Dokonaliśmy tego zwiększając ilość zmian do trzech na dobę i zatrudniając dodatkowych pracowników, aby mieć pewność, że możemy produkować nasze produkty na czas. Ponadto zajęliśmy się problemami z dostawą, zwiększyliśmy przestrzeń produkcyjną o 465 metrów kwadratowych i zwiększyliśmy przestrzeń magazynową o 1400 metrów kwadratowych.”

Wraz z rozszerzeniem działań produkcyjnych firma Weir Minerals stworzyła dodatkowy zespół 24 specjalistów ds. zaworów na całym świecie. „Nasz zespół tworzą eksperci ds. zaworów, którzy przebywają w strategicznych miejscach w pobliżu klienta. Zespół jest doskonale zaznajomiony z działaniami klientów, aby lepiej zrozumieć ich wyzwania i pomóc wypełniać ich cele” mówi John Abbott, Globalny Kierownik ds. Produktu dla Zaworów. „Dzięki zakładowi w St. Louis, możemy teraz korzystać z opinii klientów, aby dalej opracowywać technologie materiałowe i rozszerzać linie produktów.”

Klienci na całym świecie mogą być pewni, że zakład w St. Louis jest odpowiednio wyposażony, aby dostarczać zaawansowane zawory cechujące brak jakichkolwiek przecieków z zasuwą nożową Delta Industrial™, które są znane i szanowane na rynku.

Delta

 

pompa Warman WGR2

pompy odwadniające

Copyright©. All rights reserved.