Niezniszczalne pompy: Mauretania - Weir Minerals

Weir Minerals Poland

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań przetwórczych dla naszych klientów w sektorach przemysłu górniczego i mineralnego, przeróbki piasku i żwiru, energetyki węglowej i przemysłu ogólnego.

Serwis tel. +48 65 619 32 93

Weir Minerals Poland to także profesjonalny serwis. Nasze doświadczenie oraz wiedza gwarantuje...

Czytaj więcej...

Przemysł ogólny

W każdym procesie produkcji mamy do czynienia z mułem lub szlamem, których obecność wymaga...

Czytaj więcej...

Energetyka

W sektorze energetycznym rozwiązania Weir Minerals znajdują powszechne zastosowanie w...

Czytaj więcej...

Piasek i żwir

W miejscach, gdzie powstają drogi, budynki i infrastruktura, zazwyczaj potrzebne są znaczne ilości piasku...

Czytaj więcej...

Górnictwo i minerały

Nasze produkty są uznawane za wiodące na świecie w obróbce szlamu – zarówno jeśli chodzi o...

Czytaj więcej...

pompa-zanurzeniowa

Newsletter

Od 1938 roku pompy Warman® są znane ze swojej trwałości i wysokiej wydajności. Pompa Warman® AH® jest liderem na światowym rynku, dostosowanym do szerokiej gamy zastosowań, zapewniając jednocześnie najniższe koszty eksploatacji. Ciągle ewoluuje, jest kompatybilna z szeregiem wirników i uszczelnień, które można doposażyć, aby stworzyć idealną konfigurację dla twoich potrzeb.

Nasza czwarta pompa znajduje się w afrykańskim kraju Mauretanii, gdzie przez ostatnie 12 lat była wykorzystywana w kopalni miedzi jako pompa zasilająca. Pompa jest własnością Mauretanii Copper Mines (MCM) i stanowi podstawę ich działalności.

Dobry plan konserwacji zapobiegawczej i dostępność części zamiennych, pozwoliły pompie działać przez dłuższy czas. Pompa została niedawno zmodernizowana do konstrukcji WRT® z materiału A61. Ta połączona wersja wirnika i przepustnicy zapewnia znaczne korzyści, takie jak większa trwałość, mniejsze zużycie energii, wyższa wydajność pompy i niższe wymagania dotyczące NPSH.

pump natca

Wprowadzono dodatkowe modyfikacje na rurociągu dostawczym pompy, aby zwiększyć jej dostępność, w tym instalację w pełni ceramicznych rur.

Weir Minerals zawsze pozostawał w stałym kontakcie z klientem, monitorując wydajność pompy, aby zwiększyć jej trwałość i uniknąć nieplanowanych przestojów. Te udoskonalenia i środki zapobiegawcze znacząco przyczyniły się do zwiększenia wydajności. Poprawa żywotności pompy i mniejsza liczba remontów zwiększyła skalę produkcji. Klient niedawno zamówił drugą pompę, co zwiększy bezpieczeństwo instalacji.

Ten przykład jest dowodem wyjątkowej jakości, wartości i niezawodności, które może dostarczyć tylko pompa Warman®. Nasze portfolio obejmuje pompy dostosowane do różnych zastosowań, które spełniają najbardziej wymagające warunki. Jedynym substytutem pompy Warman® jest kolejny produkt Warman®. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pomp porozmawiaj z lokalnym zespołem.

 

 

pompa Warman WGR2

pompy odwadniające

Copyright©. All rights reserved.