Panele FusionCast®: Maksymalna wydajność i krótszy czas przestojów - Weir Minerals

Weir Minerals Poland

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań przetwórczych dla naszych klientów w sektorach przemysłu górniczego i mineralnego, przeróbki piasku i żwiru, energetyki węglowej i przemysłu ogólnego.

Serwis tel. +48 65 619 32 93

Weir Minerals Poland to także profesjonalny serwis. Nasze doświadczenie oraz wiedza gwarantuje...

Czytaj więcej...

Przemysł ogólny

W każdym procesie produkcji mamy do czynienia z mułem lub szlamem, których obecność wymaga...

Czytaj więcej...

Energetyka

W sektorze energetycznym rozwiązania Weir Minerals znajdują powszechne zastosowanie w...

Czytaj więcej...

Piasek i żwir

W miejscach, gdzie powstają drogi, budynki i infrastruktura, zazwyczaj potrzebne są znaczne ilości piasku...

Czytaj więcej...

Górnictwo i minerały

Nasze produkty są uznawane za wiodące na świecie w obróbce szlamu – zarówno jeśli chodzi o...

Czytaj więcej...

pompa-zanurzeniowa

Newsletter

Firma Weir Minerals Europe wprowadziła na rynek pełną gamę wysokiej jakości nośników FusionCast® odpowiednich do zastosowania w każdym typie eksploatacji górniczej i kruszyw. Gama produktów FusionCast® obejmuje metalowe, poliuretanowe i kauczukowe przesiewacze, perforowane metalowe sita i zgrzewaną siatkę, a także rozwiązania do stosowania w systemach odwadniania.

Produkty są wytwarzane z najwyższej jakości materiałów przy użyciu najnowocześniejszych procesów produkcyjnych, aby zapewnić długą żywotność, minimalny czas przestojów i niski koszt eksploatacji. Każdy panel jest tworzony na zamówienie zgodnie z dokładnymi specyfikacjami naszych klientów, przy użyciu zaawansowanych maszyn produkcyjnych w celu zachowania dokładnych parametrów wymaganych przez klienta.

Panele z drutu są wykorzystywane w górnictwie i produkcji kruszyw, jednakże mogą one być podatne na wysokie zużycie i wymagać częstych zmian. W rezultacie, skonstruowane ekrany z materiałów takich jak poliuretan i kauczuk mogą zapewnić lepsze wyniki pod względem wydajności, wszechstronności i nieplanowanych przestojów.

FUSION1

Niezawodny i trwały, kauczukowy i poliuretanowy FusionCast® zapewnia precyzję wielu formowanych wtryskowo produktów o długiej żywotności.

Podłoże poliuretanowe FusionCast® sprawdza się równie dobrze w suchych i wilgotnych warunkach, a jego wytrzymałość i elastyczność sprawiają, że idealnie nadaje się do przesiewania materiałów o wysokiej ścieralności.

Dostępne jest w różnych grubościach i formatach, w zależności od zastosowania, oferuje długą żywotność i minimalne koszty konserwacji, a ponadto jest łatwe do zainstalowania.

Metalowe panele FusionCast® są wytwarzane w szerokim zakresie rozmiarów, z kwadratowymi lub szczelinowymi oczkami i stylami tkania. Wszystkie siatki metalowe mają bardzo precyzyjne właściwości przesiewowe i są wykonane ze stopu stali o najwyższej jakości, aby uzyskać maksymalną odporność na ścieranie, rozciąganie i uderzenia. Właściwości te, w połączeniu z doświadczeniem Weir Minerals, zapewniają odpowiednie napięcie, unikając wibracji, które mogą spowodować pęknięcie siatki.

W skład serii FusionCast® wchodzą: gumowa panele odporne na ścieranie, zgarniacze taśm przenośnikowych i inne akcesoria.

Scott Campbell, regionalny menedżer produktu w FusionCast®: "Rodzaj przetwarzanego materiału wraz z rozmiarem, ciężarem i ścieralnością, będą miały wpływ na wybór. Aby pomóc w tym, nasz doświadczony zespół pomoże ocenić problemy klienta w celu zapewnienia idealnego produktu dla każdej aplikacji."

 

pompy odwadniające

Copyright©. All rights reserved.