Niezniszczalne pompy: Południowa Afryka - Weir Minerals

Weir Minerals Poland

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań przetwórczych dla naszych klientów w sektorach przemysłu górniczego i mineralnego, przeróbki piasku i żwiru, energetyki węglowej i przemysłu ogólnego.

Serwis tel. +48 65 619 32 93

Weir Minerals Poland to także profesjonalny serwis. Nasze doświadczenie oraz wiedza gwarantuje...

Czytaj więcej...

Przemysł ogólny

W każdym procesie produkcji mamy do czynienia z mułem lub szlamem, których obecność wymaga...

Czytaj więcej...

Energetyka

W sektorze energetycznym rozwiązania Weir Minerals znajdują powszechne zastosowanie w...

Czytaj więcej...

Piasek i żwir

W miejscach, gdzie powstają drogi, budynki i infrastruktura, zazwyczaj potrzebne są znaczne ilości piasku...

Czytaj więcej...

Górnictwo i minerały

Nasze produkty są uznawane za wiodące na świecie w obróbce szlamu – zarówno jeśli chodzi o...

Czytaj więcej...

pompa-zanurzeniowa

Newsletter

Świętując 80 lat Warman®, podróżujemy po całym świecie, prezentując pompy Warman®, które przetrwały próbę czasu, demonstrując trwałość i niezawodność tego kultowego produktu. Kolejna z serii prezentuje pompę Warman® Type P w Republice Południowej Afryki, która pracuje nieprzerwanie przez około 30 lat. To właśnie takie aplikacje potwierdzają status pompy Warman® jako lidera na światowym rynku.

Zapisując średnio 2650 godzin pracy rocznie, pompa Warman® Type P eksploatowana jest w kopalni BP Gypsum's Maskam przy instalacji gipsowej Afmine. Pompa wody powrotnej pracuje tam nieprzerwanie od 22 lat. Pompa została wykorzystana w aplikacjach o średnim stopniu trudności.

W ciągu trzech dziesięcioleci pompa wymagała minimalnego zaangażowania prac konserwacyjnych i tylko niewielkich wymian części zamiennych. Pięć lat temu oryginalny wirnik metalowy A05A został zastąpiony gumowym wirnikiem R55®, który jest nadal w użyciu. Wysokiej jakości mieszanka gumowa R55® ma zaawansowane właściwości zużycia, które dodatkowo przedłużają żywotność pompy o kilka lat.

TypeP

Po zminimalizowaniu przestoju zakładu Afmine, łatwość konserwacji i wydłużona żywotność pompy Warman® Type P sprawiają, że jedynym zamiennikiem pompy Warman® jest kolejna pompa Warman®.

Przez trzy dziesięciolecia pracy pompy klient nigdy nie doświadczył całkowitej awarii instalacji - osiągnięcie, które świadczy o wyjątkowej niezawodności i wydajności operacyjnej, którą może dostarczyć tylko pompa Warman®.

Pompy Warman® są zaprojektowane i zbudowane do długich okresów pracy - 80 lat historii mówią same za siebie. Zainwestuj w długotrwałe działanie swojej kopalni korzystając z pomp Warman®. 

 

pompa Warman WGR2

pompy odwadniające

Copyright©. All rights reserved.