Niezniszczalne pompy: Pompa Warman® AH® działa przez cztery dekady w Niemczech - Weir Minerals

Weir Minerals Poland

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań przetwórczych dla naszych klientów w sektorach przemysłu górniczego i mineralnego, przeróbki piasku i żwiru, energetyki węglowej i przemysłu ogólnego.

Serwis tel. +48 65 619 32 93

Weir Minerals Poland to także profesjonalny serwis. Nasze doświadczenie oraz wiedza gwarantuje...

Czytaj więcej...

Przemysł ogólny

W każdym procesie produkcji mamy do czynienia z mułem lub szlamem, których obecność wymaga...

Czytaj więcej...

Energetyka

W sektorze energetycznym rozwiązania Weir Minerals znajdują powszechne zastosowanie w...

Czytaj więcej...

Piasek i żwir

W miejscach, gdzie powstają drogi, budynki i infrastruktura, zazwyczaj potrzebne są znaczne ilości piasku...

Czytaj więcej...

Górnictwo i minerały

Nasze produkty są uznawane za wiodące na świecie w obróbce szlamu – zarówno jeśli chodzi o...

Czytaj więcej...

pompa-zanurzeniowa

Newsletter

Świętując 80 lat Warman®, podróżujemy po całym świecie, prezentując pompy Warman®, które przetrwały próbę czasu, demonstrując trwałość i niezawodność tego kultowego produktu. Aby rozpocząć serię "A Long Standing Pump", w zeszłym miesiącu odwiedziliśmy zimny klimat Rosji. W tym miesiącu pokazujemy pompę w Niemczech, która wiernie służyła klientowi przez ponad cztery dekady. To właśnie takie aplikacje potwierdzają status pompy Warman® jako lidera na światowym rynku.

Niemcy są niekwestionowanym potęgą przemysłową, a naciski ze strony producentów na stosowanie wysokiej jakości sprzętu do przetwarzania towarów to niewątpliwie czynnik przyczyniający się do ich sukcesu. Firmy takie jak ESK-SIC wiedzą o tym, dlatego producent węglika krzemu używał słynnej pompy Warman® AH® do przetwarzania szlamu od 1977 roku.

Dopiero w marcu 2018 r. firma zdecydowała się wycofać pompę po niewiarygodnych 41 latach pracy. Przestrzegając przysłowia, że ​​jedynym zamiennikiem Warman® jest kolejny Warman®, zostanie on zastąpiony nowym modelem Warman® WRT®, który ma szansę na pobicie rekordu poprzednika.

Germany pump 3

Podczas eksploatacji pompę Warman® stosowano do zasilania hydrocyklonu silnie ścierną zawiesiną węglika krzemu. Klient zauważył, że części zużywające się wykonane z kauczuku naturalnego działały dobrze w tej aplikacji i były bardzo łatwe do wymiany. Regularna konserwacja na miejscu została również zidentyfikowana jako czynnik przyczyniający się do długiej żywotności pompy.

ESK-SIC jest bardzo zadowolony z wydajności pompy Warman® AH®, która zminimalizowała przestoje w ich zakładzie. Wydłużona żywotność i łatwość konserwacji jest dowodem, że jeśli oczekujesz jakości, niezawodności i trwałości, jedynym rozwiązaniem jest Warman®.

Od 80 lat pompy Warman® pracują coraz dłużej i dłużej dla klientów na całym świecie. Sprawdzone i godne zaufania pompy dla twoich potrzeb. Zobacz naszą wszechstronną ofertę pomp szlamowych lub skontaktuj się z nami.

 

pompa Warman WGR2

pompy odwadniające

Copyright©. All rights reserved.