Drukuj

Weir Minerals rozszerzył swoje portfolio rozwiązań do odwadniania wraz z wprowadzeniem na rynek pompy odwadniającej Multiflo® RF. Nowa seria Multiflo® RF wyznacza standardy dla odwadniających zespołów pompowych, fachowo zaprojektowanych w kompaktowej obudowie, oferując klientom lekkie i elastyczne rozwiązanie.

Opracowaliśmy urządzenie RF Multiflo®, spełniając konkretne życzenia klienta dotyczące bardziej zwartej pompy odwadniającej, która z łatwością może poruszać się, zachowując jednocześnie taką samą wydajność, niezawodność i solidną budowę.

Kluczem do zwartej konstrukcji są pompy o sprzężeniu bezpośrednim, które zapewniają dodatkową korzyść w postaci dokładnego ustawienia pompy. Zaprojektowaliśmy także pompę Multiflo® RF z wbudowanymi prowadnicami ślizgowymi i opcją z dociskiem śrubowym, aby zaoferować naszym klientom wszechstronność konfiguracji roboczych.

Jako wiodący dostawca rozwiązań odwadniających, budowanych przez 40 lat, przeszliśmy do kolejnego etapu ewolucji swoich pomp odwadniających. Nowa, napędzana silnikiem Diesla pompa Multiflo® RF prezentuje jednostkę, która łączy wygodę automatycznego systemu do zalewania próżniowego z kompaktową konstrukcją. Gama została opracowana z myślą o efektywnym działaniu w różnych trudnych warunkach i zastosowaniach, takich jak wydobycie i transport wody. Kompaktowa rama pozwala na łatwość poruszania się po terenie.

Seria Multiflo® RF obejmuje siedem nowych jednostek, z których każda zaprojektowana została w celu maksymalizacji wydajności, niezależnie od zastosowania. Urządzenie oferuje szeroką gamę standardowych zastosowań i szeroki wybór opcjonalnych funkcji dostosowanych do potrzeb klientów.

Gama Multiflo® RF to kolejna generacja pomp odwadniających, która demonstruje naszą dbałość o szczegóły i skupienie się na dostarczaniu produktu, który jest wydajny. Nasza oferta odwadniania obejmuje różnorodne rozwiązania odwadniające dla naszych klientów, a nowe urządzenia Multiflo® RF uzupełniają naszą ogólną ofertę odwadniania.

pompa Warman WGR2