Weir Minerals Europe zdobywa dwie główne nagrody podczas ceremonii rozdania nagród EEF - Future Manufacturing Award! - Weir Minerals

Weir Minerals Poland

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań przetwórczych dla naszych klientów w sektorach przemysłu górniczego i mineralnego, przeróbki piasku i żwiru, energetyki węglowej i przemysłu ogólnego.

Serwis tel. +48 65 619 32 93

Weir Minerals Poland to także profesjonalny serwis. Nasze doświadczenie oraz wiedza gwarantuje...

Czytaj więcej...

Przemysł ogólny

W każdym procesie produkcji mamy do czynienia z mułem lub szlamem, których obecność wymaga...

Czytaj więcej...

Energetyka

W sektorze energetycznym rozwiązania Weir Minerals znajdują powszechne zastosowanie w...

Czytaj więcej...

Piasek i żwir

W miejscach, gdzie powstają drogi, budynki i infrastruktura, zazwyczaj potrzebne są znaczne ilości piasku...

Czytaj więcej...

Górnictwo i minerały

Nasze produkty są uznawane za wiodące na świecie w obróbce szlamu – zarówno jeśli chodzi o...

Czytaj więcej...

pompa-zanurzeniowa

Newsletter

Weir Minerals Europe zdobywa dwie główne nagrody w EEF (dawniej Federacja Inżyniera Pracodawcy). Ceremonia przyznania Nagrody Future Manufacturing odbyła się 25 stycznia. Firma Weir Minerals Europe otrzymała nagrodę producenta roku od Stowarzyszenia Producentów EEF podczas prestiżowej ceremonii w Londynie.

EEF jest krajowym organem założonym 120 lat temu w celu wspierania i promowania produkcji i inżynierii w Wielkiej Brytanii i Europie. Nagroda EEF Future Manufacturing Award jest przyznawana w ośmiu kategoriach i skupia wiele prestiżowych marek w Wielkiej Brytanii, w tym Jaguar Land Rover, BAE Systems i Wrigley’s. 

Weir Minerals Europe wzięła udział w kategorii BHP, która uznaje i promuje dobrą praktykę w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Chociaż kwestia zdrowia i bezpieczeństwa jest częścią naszego organizacyjnego DNA, zainwestowaliśmy w zwiększanie świadomości i zajmowanie się kwestiami ergonomicznymi, ryzykiem i ulepszeniami. Z sukcesem przeprowadziliśmy tę operację w naszych regionach, we wszystkich naszych centrach usług i biurach, w tym w naszej siedzibie głównej w Todmorden i naszej placówce Yateley w Wielkiej Brytanii.

Szeroko zakrojona komunikacja i szkolenie personelu były kluczowe dla zapewnienia pomyślnej dostawy w ramach Weir Minerals Europe i nowo utworzonego regionu NATCA (Afryka Północna, Turcja i Azja Środkowa), któremu przewodniczy Carola Schulz.

W czwartek 25 stycznia wzięliśmy udział w ceremonii wręczenia nagród i byliśmy bardzo zadowoleni, gdy dowiedzieliśmy się, że wygraliśmy nagrodę BHP za rok 2017. W skład jury wchodzą liderzy biznesu, eksperci branżowi i pracownicy akademiccy, którzy byli szczególnie pod wrażeniem kultury zaangażowania pracowników w celu zapewnienia doskonałości w zakresie BHP całej organizacji. Ponadto ośmiu zwycięzców krajowych (po jednym z każdej kategorii) zostało zgłoszonych do konkursu na nagrodę "Wytwórca roku”. Jesteśmy dumni, że udało nam się zdobyć tę nagrodę. To wielkie osiągnięcie i wyróżnienie dla wyjątkowych ludzi, którzy tworzą naszą firmę i markę Weir.

Daniel Carr, regionalny kierownik SHE Weir Minerals, powiedział: Nagroda podkreśla ciężką pracę zespołu i zaangażowanie w doskonałość w zakresie BHP. To stawia nas na mapie jako firmę, która rozwija się dzięki innowacjom i podkreśla cenny wkład firmy Weir Minerals w poprawę warunków pracy.

Potwierdził to Jan Peter van Leeuwen, dyrektor zarządzający Weir Minerals Europe: To niesamowity wysiłek zespołu. Dobra robota dla wszystkich w całej organizacji, w tym dla naszych międzynarodowych centrów usług i dwóch fabryk w Wielkiej Brytanii - Yateley i Todmorden. To jest powód do dumy. Musimy nadal ściśle współpracować, wykorzystywać nasze możliwości jako zespołu i dostarczać jakość we wszystkim, co robimy. Jestem bardzo dumny z bycia częścią tego zespołu.

Chris Wadsworth, dyrektor ds. Zrównoważonego rozwoju i SHE w Europie, Afryce Północnej i Rosji powiedział: Absolutnym zaszczytem było wzięcie udziału w ceremonii wręczenia nagród. Wspaniale było usłyszeć, że kapituła zauważyła nasze zaangażowanie. Nasi pracownicy są bez wątpienia najważniejszym dobrem. Nagroda w kategorii BHP odzwierciedla pasję Weir'a do bezpieczeństwa przede wszystkim. Nasze ciągłe zaangażowanie w inwestycje, technologię i efektywność sprawia, że możemy cieszyć się także z nagrody Prestiżowego Producenta Roku.

pompa FGD

pompy odwadniające

Copyright©. All rights reserved.