Weir przedstawia innowacyjną pompę Roto-Jet® RO-FT dla sektora API 610 - Weir Minerals

Weir Minerals Poland

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań przetwórczych dla naszych klientów w sektorach przemysłu górniczego i mineralnego, przeróbki piasku i żwiru, energetyki węglowej i przemysłu ogólnego.

Serwis tel. +48 65 619 32 93

Weir Minerals Poland to także profesjonalny serwis. Nasze doświadczenie oraz wiedza gwarantuje...

Czytaj więcej...

Przemysł ogólny

W każdym procesie produkcji mamy do czynienia z mułem lub szlamem, których obecność wymaga...

Czytaj więcej...

Energetyka

W sektorze energetycznym rozwiązania Weir Minerals znajdują powszechne zastosowanie w...

Czytaj więcej...

Piasek i żwir

W miejscach, gdzie powstają drogi, budynki i infrastruktura, zazwyczaj potrzebne są znaczne ilości piasku...

Czytaj więcej...

Górnictwo i minerały

Nasze produkty są uznawane za wiodące na świecie w obróbce szlamu – zarówno jeśli chodzi o...

Czytaj więcej...

pompa-zanurzeniowa

Newsletter

Ta nowa pompa o niskim przepływie i wysokim podnoszeniu zapewnia niezawodne działanie i niskie koszty pracy.

Firma Weir Minerals dostosowała 45 lat sprawdzonej technologii pomp rurowych Pitota do stworzenia nowej pompy Roto-Jet® RO-FT API 610. Konfiguracja między łożyskami RO-FT zapewnia niezawodną, ​​solidną i łatwą w utrzymaniu pompę dla przemysłu przetwórczego o średnim i wyższym stopniu przetworzenia, w zastosowaniu petrochemicznym i chemicznym. Zaprojektowana specjalnie do wymagających zastosowań. Pompa w pełni spełnia wymagania API 610.

Pompa Roto-Jet® RO-FT API 610 została specjalnie zaprojektowana, aby osiągnąć szeroki zakres roboczy bez generowania szkodliwych sił hydraulicznych podczas procesu. Atrybuty te poprawiają uszczelnienie mechaniczne i żywotności łożysk oraz maksymalizują średni czas między awariami. Sprawia to, że ​​Roto-Jet jest najbardziej opłacalnym wyborem dla zastosowań o niskim przepływie i wysokich obciążeniach procesowych.

Parametry:

Przepływ - Q= 5-100 m3/h

Wysokość podnoszenia - H= 300-1500m

Temperatura pracy - do 290°C

Rodzaj medium: woda, paliwa itp.

 Bill Fath, prezes, Weir Specialty Pumps: Po latach badań i rozwoju stworzyliśmy pompę rurową Pitota, dostarczającą przemysłowi kompletny pakiet zaprojektowany i przetestowany pod kątem spełnienia wymagań API 610. Jako światowy lider w technologii pompowania rozumiemy znaczenie maksymalnej niezawodności, a pompa Roto-Jet RO-FT API 610 oferuje doskonałą wydajność dla usług o niskim przepływie i wysokiej mocy. Cieszymy się, że rozwój technologii pomp rurowych Pitota pomoże naszym klientom zmniejszyć koszty operacyjne i zwiększyć niezawodność systemu.

Alan Stewart, Dyrektor Działu Inżynierii i Wsparcia Operacyjnego: Pompa Roto-Jet RO-FT jest doskonałym przykładem znakomitej pracy inżynierów Weir, którzy są w stanie rozwiązywać problemy, minimalizować ryzyko i poprawiać wydajność. Historia firmy Weir opiera się na innowacjach, a postępy, które poczyniliśmy w zakresie badań i rozwoju, przyniosą korzyści klientom na najbliższe pokolenia. Zespół projektowy Weir Specialty Pumps sprostał wyzwaniom związanym z parametrami API 610, aby szybko dostarczyć pompę o światowej klasie.

pompa do oleju

pompy odwadniające

Copyright©. All rights reserved.